KONST / Litografier / Färglitografi 12948440
nr 1294 8440
Jörgen Fogelquist
(1927-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 147/260. Motivet: 45x60 cm
Jörgen Fogelquist, svensk bildkonstnär född 1927 i Mariestad, död 2005.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:23:45
2/12 18:39:12
2/12 20:08:22
Jörgen Fogelquist
Läs mer om Jörgen Fogelquist